Zespół GlivEstetic tworzą ludzie pełni pasji

Jolanta Jagła-Makieła

Aleksandra Foks-Ciekalska

Anna Dołaszyńśka-Żółkiewska


Dr Jolanta Jagła-Makieła. Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego na wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologii, absolwentka studiów podyplomowych Medycyny Estetycznej dla lekarzy na GWSH w Katowicach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Ukończyła wiele kursów od podstawowych po wysokozaawansowane w każdej dziedzinie Medycyny Estetycznej, którą zajmuje się od 11 lat. Uczestniczy w konferencjach naukowych Akademii Allergana, stale podnosi swoje kwalifikacje, a pracę z pacjentami ceni ponad wszystko.

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku lekarskim. Medycynę studiowała również na Uniwersytecie w Ferrarze (Włochy).
Ukończyła studia podyplomowe „Medycyna estetyczna i kosmetologia lekarska” w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.
Doktorantka na Katedrze i Oddziale Klinicznym Chorób Wewnętrznych, Dermatologii i Alergologii w Zabrzu. W trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii.
Regularnie bierze udział w szkoleniach i konferencjach podnosząc kwalifikacje i wiedzę praktyczną.

Anna Dołaszyńska-Żółkiewska

Contact the Team

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Name