EmSLIM / CmSLIM

emslim wyszuplanie

EmSLIM / CmSLIM – zaawansowany elektromagnetyczne stymulatory mięśni oparte na nieinwazyjnej technologii HI-EMT

EM Slim to najbardziej zaawansowany elektromagnetyczny stymulator mięśni oparty na nieinwazyjnej technologii HI-EMT, która służy do budowy i wzmacniania mięśni oraz redukcji tkanki tłuszczowej. To nowoczesna i wygodna metoda, dzięki której odchudzanie nie musi być okupione hektolitrami potu, a budowa masy mięśniowej stała się prostsza niż kiedykolwiek.

Technologia HI-EMT wykorzystuje moc rzędu 7 Tesli, co daje piorunujące efekty. EM Slim działa znaczenie głębiej i intensywniej w tkance mięśniowej przebijając skutecznością konwencjonalne metody, a mimo to gwarantując równie naturalny i trwały efekt.

przed i po emslim

przed i po modelowaniu sylwetki

 

Zadzwoń i umów dogodny termin: +48326007976

Pierwszy zabieg już od 250 zł (Oferta specjalna do odwołania)
Zobacz cennik zabiegów

EmSLIM / CmSLIM w odróżnieniu od obecnych na rynku urządzeń kosmetycznych jest urządzeniem medycznym z certyfikatem jakości, bezpiecznym i skutecznym. Inne urządzenia, które często nazywają się podobnie i również podobnie wyglądają nie mają z oryginalnym EmSLIM / CmSLIM wiele wspólnego. Tylko zabiegi na oryginalnym i bezpiecznym urządzeniu zapewniają skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu.

Certyfikat EmSLIM / CmSLIM 2020-182 Rev00 Emslim – scad2024-05-27

Perfekcyjne ciało w ekspresowym tempie wydaje się być niemożliwe, ale EM Slim wszystko zmienia. Urządzenie wykorzystuje aplikatory, które generują pole elektromagnetyczne powodując skurcze mięśni. Przyrost tkanki mięśniowej odbywa się całkowicie naturalnie – zadaniem EM Slim jest wsparcie w pokonywaniu własnych ograniczeń.

emslim chłodzony wodą

Z EM Slim można osiągnąć znacznie więcej niż jesteśmy w stanie wypracować sami. Technologia HI-EMT w najefektywniejszy możliwy sposób stymuluje maksymalne skurcze mięśni – takiej zmiany w swoim ciele jeszcze nie doświadczyliście. Pacjent w trakcie zabiegu może oddać się relaksowi, podczas gdy EM Slim stymuluje mięśnie do pracy równej nawet 20 000 przysiadów lub brzuszków!

sprawdzony emslim

EM Slim sprawdzi się przy zabiegach w każdej strefie ciała, między innymi w treningu brzucha, pośladków, ud czy ramion. Wymarzona sylwetka jeszcze nigdy nie była tak łatwo dostępna. EM Slim posiada specjalistyczne sesje treningowe np. program Herkulesa lub Wenus, które rozbudują masę mięśniową, zaś programy Dawida i Afrodyty zauważalnie zredukują tkankę tłuszczową.

program herkulesa hi-emt

Technologia HI-EMT to niesamowite rozwiązanie. Poznaj bliżej zabieg EM Slim i przekonaj się, że nie ma miejsca na dalsze wymówki – wymarzona sylwetka jest na wyciągnięcie ręki. Skontaktuj się z nami pod numerem (tu wstawić numer do kliniki) i zarezerwuj wizytę.

faq emslim

Zadzwoń i umów dogodny termin: +48326007976

Pierwszy zabieg już od 250 zł (Oferta specjalna Walentynkowa)
Zobacz cennik zabiegów