fbpx
Zarezerwuj wizytę już dziś!
szukaj
X

Blog

Czy botoks zmienia rysy twarzy?

Czy botoks zmienia rysy twarzy? Poznaj bezpieczny preparat toksyny botulinowej stosowany w medycynie estetycznej już od lat. Odmładzaj skórę z profesjonalistami.
czytaj więcej

Czy powiększanie ust trzeba powtarzać?

Czy powiększanie ust trzeba powtarzać? Sprawdź, czy ból podczas zabiegu powiększania ust to mit. Dowiedz się o doświadczonych fachowcach i naturalnych efektach.
czytaj więcej

Jak skutecznie pozbyć się zmarszczek palacza?

Jak skutecznie pozbyć się zmarszczek palacza? Znajdź sposoby na likwidację pionowych bruzd wokół ust u osób palących papierosy i utrzymaj estetyczny wygląd skóry.
czytaj więcej

Jak powiększyć usta makijażem? 

Chcesz optycznie powiększyć swoje usta? Sprawdź, jak zrobić to za pomocą makijażu i kilku trików z użyciem pomadki, konturówki i błyszczyka!
czytaj więcej

Czy depilacja laserowa jest na zawsze?

Czy depilacja laserowa jest na zawsze? Trwałość efektów depilacji laserowej i skuteczność usuwania owłosienia. Dowiedz się więcej!
czytaj więcej

Dlaczego depilacja laserowa pach jest coraz popularniejsza?

Depilacja laserowa pach staje się coraz popularniejsza - sprawdź, dlaczego warto wybrać laserowe usuwanie nadmiernego owłosienia w tych okolicach!
czytaj więcej

Jaka depilacja jest najskuteczniejsza?

Depilacja stała się nieodłącznym elementem dzisiejszej pielęgnacji ciała. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się różnym metodą depilacji, analizując ich skuteczność i zalety. Naszym celem jest dostarczenie Ci kompleksowej informacji, która pozwoli dokonać świadomego wyboru.
czytaj więcej

Czy depilacja laserowa bikini boli?

W dzisiejszych czasach depilacja bikini stała się powszechnie praktykowanym zabiegiem pielęgnacyjnym. Coraz więcej osób decyduje się na depilację laserową jako skuteczną metodę pozbywania się niechcianego owłosienia. Jednak wiele osób zastanawia się, czy depilacja laserowa bikini jest bolesna. W tym artykule rozwiejemy wszelkie wątpliwości i dostarczymy kompleksowych informacji na ten temat.
czytaj więcej

Jak usunąć blizny potrądzikowe?

Blizny potrądzikowe są trudnym w leczeniu problemem estetycznym. Mogą naprawdę oszpecić twarz, jeśli przebieg trądziku (zwłaszcza młodzieńczego) był intensywny, a skóra w tym czasie źle pielęgnowana. Można jednak skutecznie się ich pobyć. Przedstawiamy najlepsze metody!
czytaj więcej

Powiększanie ust na płasko – co to za zabieg?

Powiększanie ust stało się jednym z najpopularniejszych zabiegów estetycznych na świecie, zyskując ogromną popularność wśród osób pragnących podkreślić i uwydatnić swoje usta. Jednakże, w dzisiejszym świecie kosmetycznym, termin "powiększanie ust na płasko" stanowi swoisty paradoks, wymagający głębszego zrozumienia. W niniejszym artykule przyjrzymy się temu zjawisku z perspektywy teoretycznej i praktycznej, badając zarówno techniki, jak i implikacje tego rodzaju zabiegów.
czytaj więcej

Skuteczna i bezbolesna depilacja laserowa – usuwanie włosów z twarzy, bikini, pach i nóg!

Bezbolesna i trwała depilacja laserowa twarzy, nóg, bikini, pach oraz pleców. Usuwaj włosy na stałe za pomocą lasera!
czytaj więcej

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna jest dostępna dla Ciebie w GlivEstetic, bo bycie zdrowym to również bycie pięknym. Głównym celem konsultacji z zakresu medycyny estetycznej w GlivEstetic jest analiza Twoich potrzeb, przedstawienie najlepiej dopasowanych, koniecznych metod do przeprowadzenia zabiegów i określenie możliwych do uzyskania rezultatów. Biorąc pod uwagę to, że Twoje bezpieczeństwo i Twój naturalny wygląd powinny pozostawać na pierwszym miejscu przez cały proces leczniczy, zabiegi dobieramy indywidualnie.
czytaj więcej

Zabiegi na worki pod oczami – poznaj najskuteczniejsze!

Worki pod oczami to problem, który może dotknąć każdego, niezależnie od wieku czy stylu życia. W medycynie estetycznej istnieje wiele skutecznych zabiegów, które pozwalają na redukcję zmarszczek i opuchlizny w okolicach oczu. W tym artykule przyjrzymy się najpopularniejszym metodom, które pomagają osiągnąć młodszy i bardziej świeży wygląd - nieestetyczne cienie i prześwitujące naczynia krwionośne przestaną być Twoim problemem!
czytaj więcej

Powiększanie ust – zalecenia przed i po zabiegu!

Powiększanie ust to popularny zabieg estetyczny, który pozwala uzyskać pełniejszy i bardziej kształtny wygląd ust. Wraz z rozwojem medycyny estetycznej, coraz więcej osób decyduje się na ten zabieg, aby poprawić swoją urodę i zwiększyć pewność siebie. Jednak aby osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty i uniknąć ewentualnych powikłań, istnieje szereg zaleceń, które należy przestrzegać zarówno przed, jak i po zabiegu. W niniejszym artykule omówimy najważniejsze wskazówki przed przystąpieniem do zabiegu powiększania ust oraz jak dbać o siebie w okresie rekonwalescencji!
czytaj więcej

Czy powiększanie ust jest odwracalnym procesem?

W dzisiejszych czasach coraz większa liczba ludzi decyduje się na różnego rodzaju zabiegi estetyczne w celu poprawy swojego wyglądu. Jednym z popularnych zabiegów w tej kategorii jest powiększanie ust. Wiele osób marzy o pełniejszych i bardziej kształtnych ustach, co prowadzi do zainteresowania różnymi metodami ich powiększenia. Jednak przed podjęciem decyzji o takim zabiegu warto dowiedzieć się, czy jest on odwracalny i jakie są ewentualne konsekwencje tego typu interwencji.
czytaj więcej

Czy powiększanie ust boli?

Powiększanie ust stało się jednym z najpopularniejszych zabiegów estetycznych na świecie. Celebrytki, influencerki i osoby szukające poprawy swojego wyglądu coraz częściej decydują się na ten zabieg. Jednak wiele osób zastanawia się, czy powiększanie ust jest bolesne i czy jest bezpieczne dla zdrowia. W tym artykule omówimy te kwestie szczegółowo, aby pomóc Ci zrozumieć zarówno doświadczenia związane z bólem, jak i bezpieczeństwem związanym z powiększaniem ust.
czytaj więcej

Czy powiększanie ust jest bezpieczne?

W dzisiejszym społeczeństwie estetyka odgrywa coraz większą rolę, a wiele osób zwraca uwagę na swoje wygląd. Jednym z najpopularniejszych zabiegów w medycynie estetycznej, który cieszy się ogromną popularnością, jest powiększanie ust. Celebrytki, modele i influencerzy często zachwycają nas pełnymi, zmysłowymi ustami, co sprawia, że wiele osób decyduje się na podobny zabieg. W tym artykule przyjrzymy się bliżej powiększaniu ust w medycynie estetycznej oraz omówimy bezpieczeństwo związane z tym zabiegiem.
czytaj więcej

Metody powiększania ust — którą wybrać?

Powiększanie ust jest zabiegiem estetycznym, na który decyduje się coraz więcej kobiet. Od jakiegoś czasu zabiegi te stają się nieco przystępniejsze cenowo z racji rosnącej konkurencji na rynku. Jakie metody powiększania ust przyniosą pożądany efekt? Która z nich uważana jest obecnie za najlepszą? W poniższym artykule odpowiemy na te pytania i postaramy się wskazać, czym najlepiej kierować się podczas wyboru konkretnego zabiegu.
czytaj więcej