fbpx
Zarezerwuj wizytę już dziś!
szukaj
X

Zespół

GlivEstetic Klinika Medycyny Regeneracyjnej, to miejsce stworzone przez ludzi pełnych pasji oraz zamiłowania do swojej pracy.

Dzięki różnorodności specjalizacji oraz cech charakteru powstał idealny team dopełniający to miejsce swoim zaangażowaniem wraz z wysokim profesjonalizmem.

W GlivEstetic zadbamy o Ciebie począwszy od sympatycznej i ciepłej obsługi naszej recepcji, przez opiekę lekarzy i kosmetologów, aż po wsłuchanie się w Twoje potrzeby, a także znalezienie przyczyny i rozwiązania dla Twojego problemu.

Gwarantujemy, iż podczas wizyty w naszej klinice poczujesz się wyjątkowo i bezpiecznie.

Kim jesteśmy?

Katarzyna Brosz
Lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka kierunku lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti – Aging.

Skupia się na naturalnych efektach, profilaktyce oraz kondycji skóry.

Aleksandra Dobosz - Olej
Lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka kierunku lekarsko – dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz studiów podyplomowych Medycyna Estetyczna dla Lekarzy na GWSH w Katowicach.

Stale poszerza swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach i kursach. Stawia przede wszystkim na profilaktykę przeciwstarzeniową „anti – aging”. Dzięki możliwościom medycyny estetycznej stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich pacjentów.

Ewa Fil
Lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła kierunek lekarski na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Jest także absolwentką kierunku Medycyna Estetyczna dla lekarzy w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.

Ciągle poszerza swoją wiedzę biorąc udział w licznych kursach dodatkowych: powiększanie i modelowanie ust, leczenie powikłań, stymulatory tkankowe czy wolumetria.

W medycynie estetycznej lubi naturalnie wyglądające efekty, korekcję niedoskonałości, profilaktykę starzenia i dbałość o jakość skóry.

Aleksandra Foks - Ciekalska
Dermatolog / Lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka wydziału lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Medycynę studiowała również na Uniwersytecie w Ferrarze we Włoszech. Ukończyła studia podyplomowe Medycyny Estetycznej i Kosmetologii lekarskiej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.

Doktorantka na Katedrze i oddziale Klinicznym Chorób Wewnętrznych, Dermatologii i Alergologii w Zabrzu. W trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii.

Regularnie bierze udział w szkoleniach i konferencjach podnosząc kwalifikacje i wiedzę praktyczną. Dermatologia estetyczna to jej pasja.

Anna Garus
mgr Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej. Kosmetolog z 5 letnim doświadczeniem w pracy gabinetowej.

Terapie dobiera po dokładanej analizie i diagnostyce stanu cery. Specjalizuje się w terapiach anty – age. Posiada wiele kursów i certyfikatów m.in. z lasera frakcyjnego czy masażu kobido.

Praca kosmetologa sprawia jej ogromną satysfakcję oraz przyjemność.

Marta Gorol
mgr Kosmetolog

Swoje doświadczenie w branży beauty na stanowisku kosmetologa zdobywa już od 10 lat. Ukończyła Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach II stopnia.

Pasjonuje się dziedziną kosmetologii regeneracyjnej. Po dogłębnym wywiadzie z pacjentem dobiera indywidualną terapię zabiegową. Od kilku lat wykonuje również makijaż permanentny wciąż pogłębiając swoją wiedzę i umiejętności. Jej prace cechuje naturalność oraz wysoki zmysł estetyczny.

Praca kosmetologa to dla niej ogromna przyjemność oraz możliwość podkreślania kobiecego piękna i dążenie do zadowolenia wszystkich pań z efektu końcowego.

Katarzyna Opatowicz
mgr Kosmetolog

Absolwentka Państwowej Medycznej Szkoły Zawodowej w Opolu na kierunku Zdrowie Publiczne oraz mgr kosmetologii Uniwersytetu Opolskiego na wydziale Biotechnologii Kosmetologicznej.

Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów na ciało, oprócz pracy kosmetologa zajmuje stanowisko recepcjonistki dające jej również ogromne poczucie spełnienia.

Cechuje ją pozytywne nastawienie do życia oraz duże pokłady empatii względem pacjentów. Niedawno podjęła również naukę w kierunku pielęgniarstwa.

Klaudia Białczyk
Specjalista ds. sprzedaży i marketingu - Skin Wellness Store

Absolwentka Anglistyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Jej prawdziwą pasją są produkty do pielęgnacji, działanie składników aktywnych oraz make-up. Specjalistka ds. sprzedaży i marketingu w naszej Drogerii Skin Wellness Store. Przez to, że interesuje się Content Marketingiem, tworzy treści na Instagram drogerii.
Posiada ogromną wiedzę dot. produktów do pielęgnacji nie tylko twarzy, ale także ciała, włosów oraz suplementacji. Każdego z klientów otoczy niebywałą opieką i pomoże dobrać indywidualną kurację domową we współpracy z zespołem kosmetologów oraz lekarzy. Chętnie wykonuje dogłębną analizę skóry twarzy przy użyciu profesjonalnego skanera Lumiscan® gen. 3, co pozwala na indywidualne podejście do klienta.

Julia Hibner
Recepcjonistka / Specjalista ds. social mediów

Aktualnie zdobywa wiedzę, dzięki której w przyszłości będzie mogła pełnić usługi doświadczonej asystentki stomatologicznej.

Oprócz pracy w recepcji naszej kliniki oraz opiece nad klientami, zajmuje się również social mediami wszystkich naszych placówek. Jej kreatywność oraz nieograniczona wyobraźnia pozwalają na tworzenie materiałów, dzięki którym pacjenci są w stanie podejrzeć efekty zabiegów oraz pracę zespołu od zaplecza.

W swoich działaniach kieruje się wysokim poczuciem estetyki.

Anna Kołcz
Recepcjonistka

Studentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na wydziale Nauk Medycznych w Zabrzu o kierunku lekarskim.

W naszej klinice opiekuje się pacjentami oraz dba o sprawne funkcjonowanie recepcji. Jej podejście do pracy odznacza się dużą ilością empatii, profesjonalizmu oraz uśmiechu goszczącego na twarzy.

Iwona Majtkowska
Manager

Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie na wydziale Zarządzania firmą i zasobami ludzkimi.

W branży beauty pracuje od lat wspierając również odpowiednie funkcjonowanie recepcji oraz dbanie o komfort i obsługę pacjenta. Nowe, a także często trudne wyzwania dają jej niebywałą satysfakcję i chęć do dalszego działania. W pracy najważniejsza jest dla niej możliwość rozwoju, atmosfera oraz zespół, do którego dobiera osoby z wysoką starannością ale też odrobiną intuicji.

W swoich działaniach wykazuje się sprawnością, odpowiednią komunikacją oraz byciem konkretną. Praca w klinice medycyny regeneracyjnej to coś z czym w pełni się utożsamia.